• Baby Anthyllis DEZINFEKUOJANTYS SKALBIMO MILTELIAI vaikiškiems skalbiniams, su aktyviuoju deguonimi, 500 g

Prekės kodas: 591719

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Italija

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

€6.99

Baby Anthyllis DEZINFEKUOJANTYS MILTELIAI vaikišikiems skalbiniams su aktyviuoju deguonimi. Baltiems ir spalvotiems audiniams.

Tai yra papildoma priemonė skalbimui, kuri dezinfekuoja vaikiškus skalbinius aktyviojo deguonies dėka.  Šalina dėmes nuo baltų ir spalvotų audinių. Milteliai aktyvūs tampa 30° temperatūroje. Priemonė atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus. Produktas patvirtintas ir atitinka Italijos Etikos ir gamtosaugos instituto ICEA Eco Bio Detergenza sertifikavimo parametrus.  Jo sudėtis, pakuotė, biologinis skilimas ir ženklinimas kasmet tikrinami ICEA. Sertifikuotas Vegan.

Naudojimas: skalbimo priedas, naudojamas kartu su skalbimo milteliais. Skalbiant skalbimo mašina: pilkite 35g produkto prie įprasto skalbiklio. Produktas tampa aktyvus nuo 30° C. Skalbiant rankomis: 35g sumaišykite su 5 litrais šilto vandens ir skalbinius pamerkite apie 2 valandas, po to praskalaukite šaltu vandeniu. Nenaudokite vilnai ir šilkui. Esant dideliems nešvarumams dozę padvigubinkite.

Įspėjimai: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nepraryti. Nurijus - kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę. Vengti kontakto su akimis. Patekus į akis –  kelias minutes plauti drungnu vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Po naudojimo – nuplauti rankas. Vengti ilgalaikio kontakto jei turite jautrią ar pažeistą odą.

Sudėtis: 15-30% natrio perkarbonatas, kiti: levandų eterinis aliejus, linalolas.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink