• BABY ANTHYLLIS PLOVIKLIS kūdikio buteliukui, indams, 500 ml

Prekės kodas: 591830

Turimas kiekis: IŠPARDUOTA

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Baby Anthyllis PLOVIKLIS kūdikio buteliukų, žindukų, indų ir kitų kūdikių liečiamų daiktų plovimui. Skirtas plauti rankomis. Apelsinų ir citrinų kvapo.

Prausiklio pagrindą sudaro natūralios augalinės kilmės valančios ir veikliosios medžiagos  išgautos iš ekologiško alyvuogių aliejus. Produktas patvirtintas ir atitinka Italijos Etikos ir gamtosaugos instituto ICEA Eco Bio Detergenza sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad produktas yra be SLS ir SLES, PEG, šarminio muilo, sintetinių kvapų, parabenų, alkoholio, parafino, silikonų, dažiklių, fenoksietanolio. Sertifikuota Vegan.

Naudojimas: Nešvarūs indai: 10 ml/5 L vandens; labai nešvarūs indai 15 ml/5 L vandens. 1 dozatoriaus paspaudimas ~ 2 ml ploviklio. Kiekvieną daiktą (žinduką, kramtuką ir t.t.), kuris gali turėti tiesioginį kontaktą su kūdikio burna (0-12 mėn.), nuplovus po tekančiu vandeniu, patartina atitinkamai sterilizuoti.

Sudėtis: 5%-15%: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos;

Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Eteriniai aliejai gali kelti alergiją. Vengti kontakto su akimis, sukelia stiprų dirginimą. Patekus į akis – plauti drungnu vandeniu keletą minučių (be kontaktinių lešių). Po naudojimo – nusiplauti rankas. Jei akių dirginimas užsitęsia, kreipkitės į medikus, parodykite produkto pakuotę ar etiketę.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink