• Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS vaikiškiems drabužiams, 1000 ml

Prekės kodas: 591718

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS, 1000 ml (22 skalbimai)

Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų. Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų alyvuogių ir rapsų aliejų. Atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus.

Produktas patvirtintas ICEA Eco Bio Cleaners Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Išbandyta ant jautrios odos. Sertifikuota Vegan.

Naudojimas: Skalbiant rankomis: į indą su šaltu ar drungnu vandeniu (max. 40°C sintetiniams gaminiams, ir max 30°C vilnai) pilkite rekomenduojamą kiekį skalbiklio ir palikite mirkti ~ 15 minučių. Po to skalbinius perplaukite vandeniu. Skalbiant skalbimo mašina: rekomenduojamą skalbiklio kiekį  pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Jei ant audinio yra sunkiai pašalinamų dėmių: išbandykite, ar skalbiklis nepažeidžia spalvos ir audinio - mažiausiai matomame kampe suvilgykite drėgną audinį skalbikliu, ir jei pažeidimo ar pokyčio nesimato – užpilkite keletą lašų tiesiai ant sušlapintos dėmės ir atsargiai patrinkite. Tęskite plovimą rankomis arba skalbimo mašina. Rekomenduojame vadovautis pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Skalbiklio dangtelis ~ 70 ml.

Rekomenduojama norma 2-3 kg skalbinių:

Vandens kietumas                      Mažai nešvarūs     Vidut. nešvarūs      Labai nešvarūs

Minkštas/Vid. minkštas/Kietas    30ml/35ml/40ml       40ml/45ml/55ml       50 m/60ml/70ml

Rankomis (5 L vandens)                       20ml                        30 ml                       40 ml

Įspėjimai: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nepraryti. Vengti kontakto su akimis, sukelia dirginimą. Patekus į akis – keletą minučių plauti drungnu vandeniu. Jei dirginimas nepraeina, kreipkitės į medikus, turėkite produkto pakuotę ar etiketę. Po naudojimo – nusiplaukite rankas. Vengti ilgalaikio kontakto jei turite jautrią ar pažeistą odą. Sudėtis: 5%-15%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, muilas;  

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink