• Folia MINERALINIS SKALBINIŲ MINKŠTIKLIS, levandų kvapo, 650 g

Prekės kodas: 591104

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Folia mineralinis minkštiklis skirtingai nei tradiciniai minkštikliai, neprikimba prie audinio pluošto ir tokiu būdu nepalieka likučių ant skalbinių. Todėl yra ypač tinkamas naudoti žmonėms, kurie yra alergiški tradiciniams minkštikliams. Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Sudėtis praturtinta ekologišku levandų eteriniu aliejumi, kuris skalbiniams suteikia ypač malonaus kvapo.

 

Naudojimas: šis minkštiklis, priešingai nei tradiciniai minkštikliai, veikia per natūralų bentonito (mineralų) išsiplėtimą kontaktuojant su vandeniu, todėl BŪTINA, kad jis dirbtų visą skalbimo ciklą nuo pat pradžių. Minkštiklio milteliai turi būti dedami tiesiai į skalbimo mašinos būgną arba į skalbimo miltelių dėtuvę, jei naudojami skalbimo milteliai. NEDĖKITE mineralinio minkštiklio į tradiciniam minkštikliui skirtą dėtuvę!

Dozavimas: Skalbiant mašina, 4/5 kg skalbinių: 25 g (maždaug iki 20 ml); skalbiant rankomis: 10 litrų vandens - 25 g (maždaug iki 20 ml). Dozatorius yra pakuotės viduje.

 

 

Produktas patvirtintas ir atitinka ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:
- Sukurta naudojant medžiagas, nekenksmingas aplinkai ar žmogui;
- Nėra toksiška vandens organizmams;
- Lengvai biologiškai suskyla (aerobinis ir anaerobinis biologinis skaidumas), todėl neteršia aplinkos.
Parametrai apskaičiuoti pagal ribinio skiedimo tūriui metodą (Critical Dilution Volume method CDVTOX) atsižvelgiant ir pritaikant Ecolabel kriterijus ir netgi griežtesnes ribas.
Efektyvumas
Produktų efektyvumas išbandytas nepriklausomoje labarotorijoje atliekant palyginimus su analogiškais rinkoje esančiais produktais. Bandymai parodė tokį patį, o daugumoje atvejų ir didesnį efektyvumą nei analogiškų produktų
Nedirginanti produkcija
Visa produkcija, turinti kontaktą su oda, patikrinta nepriklausomoje laboratorijoje prižiūrint Padua universiteto dermatologijos klinikos (Dermatological Clinic of University of Padua). Produkcija yra neerzinanti odos.
„Mažiau kilometrų“
Siekiant sumažinti transporto daromą poveikį aplinkai ir išmetamųjų dujų kiekį, dauguma naudojamų ingredientų yra iš vietinių ekologiškų ūkių (pavyzdžiui ekologiškas alyvuogių aliejus tiekiamas iš Apulijos regiono (Italija), ekologiškas rapsų ir eteriniai aliejai išgaunami kituose Italijos regionuose).
Praturtinta ekologiškais eteriniais aliejais
Skalbiklių ir valiklių kvapai išgaunami iš natūralių eterinių aliejų, nenaudojami jokie sintetiniai kvapai.
Be etoksilinto ir dažiklių
Folia linija atitinka tarptautinį standartą „Stop Animal Testing“.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija.

 


 

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink