• Ekologiškas Anthyllis KREMAS NUO SAULĖS KŪDIKIAMS IR VAIKAMS, 50 spf (100 ml)

Prekės kodas: 592050

Turimas kiekis: IŠPARDUOTA

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Aukštas apsaugos faktorius padeda saugoti odą nuo saulės spindulių poveikio (UVA ir UVB). Pagamintas mineralinių filtrų pagrindu: cinko oksidu ir titano dioksidu. Sudėtis praturtinta ekologišku buriti aliejumi, kuriame gausu vitamino A ir karotinoidų. Atsparus vandeniui.

Tinka vaikams, kūdikiams bei jautrią odą turintiems suaugusiems.

Produktas patvirtintas Ecocert Cosmos Natural. Kremas dermatologiškai patikrintas. Be cheminių filtrų, parabenų, dažiklių, konservantų, etilo alkoholio, fenoksietanolio, formaldehido, silikonų, parafino, tad vertinamas kaip ypač saugus, tinkamas jautriai odai. Kremas atitinka nikelio, chromo ir kobalto testų reikalavimus. Marche Polytechnic universitetas šį produktą įvertino aukščiausiu lygiu vertinant ekologinį suderinamumą tarp saulės apsaugos ir poveikio vandens organizmams.

Naudojimas: tepkite odą masažuojančiais judesiais keletą kartų per dieną, bei kas kartą išsimaudę vandenyje. Prieš naudojant gerai suplakite. Nebūkite saulėje per ilgą laiką, ypač saugokite vaikus iki 3 metų nuo tiesioginių saulės spindulių. Kremas yra fluidinės konsistencijos, tad lengvai įsigeria į odą.

 
Kelis ekologiškus su mineraliniais filtrais turėjau, šis tikrai patiko, neblogai tepasi, man tas svarbiausia, nes vaiką ne taip lengva ir ištepti :) Italijoje pirkau, džiugu, kad ir Lietuvoje yra. Lauksim kada pasipildysite ir aišku nuolaidos :) Jau parašiau Jums laišką, kad informuotumėte, kai jau būsite atsivežę.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink