• Ekologiškas ARBATMEDŽIO eterinis aliejus, Alteya Organics, 10ml

Prekės kodas: EC1010346

Turimas kiekis: IŠPARDUOTA

Gamintojas: Alteya

Ekologiškas arbatmedžio aliejus. 

Gamintojas: Alteya Organics

Sertifikatas: USDA Organics

Talpa: 10 ml

Arbatmedžio eterinis aliejus turi ypatingų savybių, dėl kurių šis aliejus yra puiki medžiaga gydant grybelius, bakterijas ir virusus. Dar svarbiau, arbatmedžio aliejus efektyviai kovoja su nemažai bakterijų, kurios yra atsparios kai kuriems antibiotikams. Taigi, arbatmedžio aliejus yra natūralus gydymo būdas šimtams bakterijų ir grybelinių odos ligų: aknė, pūslelės, riebi oda, nutrynimai, nudegimai saulėje, karpos, herpesas, vabzdžių įkandimai, išbėrimai, pleiskanos ir kitos nedidelės žaizdos bei sudirgimai. Tyrimai parodė, kad arbatmedžio aliejus taip pat gydo kvėpavimo sutrikimus, pradedant nuo įprastų gerklės skausmų, kosulio ir slogos iki sunkių ligų, tokių kaip astma, tuberkuliozė ir bronchitas. Antivirusinės aliejaus savybės kovoja su daugeliu bendrų infekcinių ligų, tokių kaip vėjaraupiai, malksnos, tymai, gripas, herpesas ir karpos. Šis aliejus taip pat stiprina imuninę sistemą, kuri dažnai būna nusilpusi dėl streso, ligų, antibiotikų ar kitų vaistų vartojimo. Taip pat arbatmedžio aliejų galima naudoti skalaujant burną, kadangi jis yra efektyvus gydant burnos ir gerklės grybelines infekcijas.
 
Naudojimas:
Dažnai naudojamas kaip natūralus aknės gydymas.
Taip pat naudojamas piktvotės gydymui.
Arbatmedžio aliejus padeda gydyti pėdų grybelines infekcijas. Tiesiog užpilkite 1–2 lašus aliejaus tiesiai ant užkrėstų nagų ir patrinkite jį virš ir po nago galiuku. Kartokite tai vieną kartą per dieną.
Arbatmedžio aliejus gali būti naudojamas kaip labai veiksmingas lytinių organų karpų gydymas.
Arbatmedžio aliejus, naudojamas burnos skalavimui, veikia ir kaip natūralus vaistas nuo blogo kvapo, burnos kandidozės, apnašų ir dantenų uždegimo. Jis taip pat žudo burnoje esančias bakterijas ir taip mažina burnos ertmės dirginimą:
- Į puodelį šilto vandens įlašinkite 3 lašus arbatmedžio aliejaus.
- Naudokite mišinį du - tris kartus per dieną.
- Visada išspjaukite arbatmedžio aliejaus burnos skalavimo skystį. Negalima nuryti.
- Taip pat galite pridėti 1 lašą arbatmedžio aliejaus į dantų pasta.
 
Arbatmedžio aliejus gali būti kombinuojamas su paprastu garų įkvėpimo metodu, taip natūraliai gydo gerklės skausmą, kvėpavimo infekcijas ir išvalo gleivinę.
Užvirkite didelį puodą vandens. Nuimkite puodą nuo viryklės ir įlašinkite 2-3 lašus arbatmedžio aliejaus. Uždenkite galvą rankšluosčiu ir pasilenkite virš puodo, kad ilgi rankšluosčio galai remtųsi į dvi puodo puses. Kvėpuokite garais apie 5-10 minučių. Kartokite procesą kiekvieną naktį prieš miegą, kol simptomai visiškai išnyks. Jei simptomai neišnyksta ilgiau nei 5 dienas, pasitarkite su gydytoju.
 
Praskiestas vandenyje, arbatmedžio aliejus yra efektyvus gydymo būdas gerklės skausmams ir laringitui:
Į puodelį šilto vandens įlašinkite 3-4 arbatmedžio aliejaus lašus. Skalaukite gerklę dukart per dieną. Nenuryti. Tyrimai parodė, kad šampūnai su 5% arbatmedžio aliejaus gali išgydyti pleiskanas ir padėti atsikratyti utėlių. Arbatmedžio aliejus taip pat gali būti naudojamas kaip veiksminga priemonė gydant grybelines infekcijas.
                                                                                                                                                                              
Nėščios ir žindančios moterys turėtų vengti arbatmedžio aliejaus naudojimo.
Įspėjimas:
Nepraskiestas arbatmedžio aliejus gali sukelti niežulį, dirginimą ir paraudimą. Todėl, jei turite jautrią odą, visuomet saugiau atskiesti aliejų kitame baziniame aliejuje, pvz., alyvuogių. Gryno arbatmedžio aliejaus naudoti įvairiems gydymams negalima. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas jį naudojant aplink akis, lytinius organus ir burnoje. Jei arbatmedžio aliejus prarijamas, tai gali sukelti viduriavimą, vėmimą, sutrikusią imuninę funkciją, pernelyg didelį mieguistumą, prastą koordinavimą ir net komą. Jei pastebėjote bet kurį iš šių simptomų, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 
Gamintojas: Alteya Organics
Sertifikatas: USDA Organics
Talpa: 10 ml
 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink