• Ekos SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS, 2000 ml

Prekės kodas: 549199

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Italija

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Skirtas skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Seritifikuotas ICEA Eco Bio Detergents.  Praturtintas levandų eteriniu aliejumi.

Be EDTA, SLES, izotiazolinonų, enzimų, fosfatų, sintetinių kvapniųjų medžiagų ir gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių, be dažiklių, optinių baliklių. Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtinta nepriklausomos laboratorijos. Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Priemonė atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus, tad produktas tinkamas šiems metalams alergiškiems žmonėms. Tinkamas skalbti kūdikių drabužiams.

 
Naudojimo instrukcija: rekomenduojame vadovautis lentelėje pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Skalbiklį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Skalbiklio dangtelis ~70 ml.

Rekomenduojama norma 4,5 kg skalbinių:
Vandens kietumas     Mažai nešvarūs     Vidut. nešvarūs      Labai nešvarūs
Minkštas/Vid./Kietas 30ml/40ml/60ml       40ml/50ml/70ml       50 m/70ml/90ml

Ant įsisenėjusių dėmių  galite užpilti keletą lašų skalbiklio, švelniai patrinti ir toliau plauti kaip įprastai rankomis ar skalbimo mašina. Bet kokiu atveju rekomenduojame prieš skalbiant mažiau matomoje vietoje išbandyti produkto tinkamumą audiniui. Laikykite vidutinėje temperatūroje, prieš naudojimą suplakite. Jei laikymo metu skalbiklio sluoksniai atsiskirs, suplakite prieš naudojimą, kad jie susimaišytų. Susisluoksniavimas yra natūralus reiškinys ir įtakos minkštiklio efektyvumui neturi.


Cheminė sudėtis: 5-15%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo, inf.  

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink