• Ekos TABLETĖS INDAPLOVEI

Prekės kodas: 591041

Turimas kiekis: IŠPARDUOTA

text_location Italija

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Praturtintos eukaliptų ir mėtų eteriniais aliejais, kurie puikia šalina nešvarumus bei nemalonius kvapus.  Produktas sertifikuotas ICEA Eco Bio Detergents. Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtinta nepriklausomos laboratorijos. Priemonė atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus.

Nauja formulė, pagal nepriklausomų laboratorijų atliktus bandymus, pagerina plovimo charakteristikas sumažindama poveikį aplinkai, dėka šių antikalkinių preparatų: Poliasparto rūgštis, susidaranti iš natūraliai gamtoje esančių aminorūgščių ir pasižyminti didele biologine skaida (taip pat, kaip ir gliukozė); Iminodisukcino ir metilglicindiacto rūgštys, kurios yra ypač biologiškai skaidžios. Natrio perkarbonatas užtikrina dezinfekuojantį poveikį.


Naudojimo instrukcija: nuo tabletės nuimkite įpakavimą ir įdėkite į specialų indaplovės skyrių. Geriausių rezultatų pasieksite nepalikę maisto likučių ant indų. Pasirinkite norimą programą. Nepamirškite, kad EKOS indaplovės tabletės užtikrina maksimalios švaros rezultatą netgi prie žemos temperatūros, tuo prisidedant prie neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

Cheminė sudėtis:  15-30%  deguonies pagrindo balinimo priemonių (natrio perkarbonatas)  

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink