• Folia GRINDŲ IR KIETŲ PAVIRŠIŲ VALYMO SKYSTIS su citrinžolių eteriniu aliejumi, 1000 ml

Prekės kodas: 549116

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Italija

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Tinka visų tipų grindims, išskyrus marmuro ir akmens dangoms. Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų aliejų. Pagrindinės žaliavos - ekologiškas alyvuogių aliejus iš Apulijos (Italijos regiono), ekologiškas rapsų bei citrinžolių eterinis aliejus iš Markės regiono (Italija) ir citrinų eterinis aliejus.

 

Naudojimas: praskiestas naudojimas: dideliems paviršiams pilkite ~40 ml valiklio į 5 litrus vandens. Po plovimo nebūtina skalauti. Grynas naudojimas: mažiems paviršiams (purvo dėmės, stalviršiai, praustuvai, vonios ir t.t.) užpilkite ant drėgnos kempinėlės arba tiesiogiai ant paviršiaus ir patrinkite. Paviršius besiliečiančius su maistu nuplaukite geriamuoju vandeniu. Rekomenduojame išbandyti ant nedidelio dangos ploto.

 


Produktas patvirtintas ir atitinka ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:
- Sukurta naudojant medžiagas, nekenksmingas aplinkai ar žmogui;
- Nėra toksiška vandens organizmams;
- Lengvai biologiškai suskyla (aerobinis ir anaerobinis biologinis skaidumas), todėl neteršia aplinkos.
Parametrai apskaičiuoti pagal ribinio skiedimo tūriui metodą (Critical Dilution Volume method CDVTOX) atsižvelgiant ir pritaikant Ecolabel kriterijus ir netgi griežtesnes ribas.
Efektyvumas
Produktų efektyvumas išbandytas nepriklausomoje labarotorijoje atliekant palyginimus su analogiškais rinkoje esančiais produktais. Bandymai parodė tokį patį, o daugumoje atvejų ir didesnį efektyvumą nei analogiškų produktų
Nedirginanti produkcija
Visa produkcija, turinti kontaktą su oda, patikrinta nepriklausomoje laboratorijoje prižiūrint Padua universiteto dermatologijos klinikos (Dermatological Clinic of University of Padua). Produkcija yra neerzinanti odos.
„Mažiau kilometrų“
Siekiant sumažinti transporto daromą poveikį aplinkai ir išmetamųjų dujų kiekį, dauguma naudojamų ingredientų yra iš vietinių ekologiškų ūkių (pavyzdžiui ekologiškas alyvuogių aliejus tiekiamas iš Apulijos regiono (Italija), ekologiškas rapsų ir eteriniai aliejai išgaunami kituose Italijos regionuose).
Praturtinta ekologiškais eteriniais aliejais
Skalbiklių ir valiklių kvapai išgaunami iš natūralių eterinių aliejų, nenaudojami jokie sintetiniai kvapai.
Be etoksilinto ir dažiklių
Folia linija atitinka tarptautinį standartą „Stop Animal Testing“.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink