• Folia INDŲ PLOVIKLIS su citrinų ir apelsinų eteriniais aliejais, 1000 ml

Prekės kodas: 549114

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

€5.99

Skirtas indus plauti rankomis. Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų aliejų. Pagrindinės žaliavos - ekologiškas alyvuogių aliejus iš Apulijos (Italijos regiono) ir citrinų eterinis aliejus. Ploviklis yra skalsus, pakanka nedidelio kiekio, kad efektyviai pašalintų riebalus ir nešvarumus. Švelnus rankoms, malonaus citrinų ir apelsinų kvapo.

 

Naudojimas: užlašinkite nedidelį kiekį Folia indų ploviklio ant kempinėlės; arba į vandenį, kuriame plausite indus: nešvarūs indai – 10ml/5L vandens; labai nešvarūs indai - 12-15ml/5L vandens.

 

 

Produktas patvirtintas ir atitinka ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:
- Sukurta naudojant medžiagas, nekenksmingas aplinkai ar žmogui;
- Nėra toksiška vandens organizmams;
- Lengvai biologiškai suskyla (aerobinis ir anaerobinis biologinis skaidumas), todėl neteršia aplinkos.
Parametrai apskaičiuoti pagal ribinio skiedimo tūriui metodą (Critical Dilution Volume method CDVTOX) atsižvelgiant ir pritaikant Ecolabel kriterijus ir netgi griežtesnes ribas.
Efektyvumas
Produktų efektyvumas išbandytas nepriklausomoje labarotorijoje atliekant palyginimus su analogiškais rinkoje esančiais produktais. Bandymai parodė tokį patį, o daugumoje atvejų ir didesnį efektyvumą nei analogiškų produktų
Nedirginanti produkcija
Visa produkcija, turinti kontaktą su oda, patikrinta nepriklausomoje laboratorijoje prižiūrint Padua universiteto dermatologijos klinikos (Dermatological Clinic of University of Padua). Produkcija yra neerzinanti odos.
„Mažiau kilometrų“
Siekiant sumažinti transporto daromą poveikį aplinkai ir išmetamųjų dujų kiekį, dauguma naudojamų ingredientų yra iš vietinių ekologiškų ūkių (pavyzdžiui ekologiškas alyvuogių aliejus tiekiamas iš Apulijos regiono (Italija), ekologiškas rapsų ir eteriniai aliejai išgaunami kituose Italijos regionuose).
Praturtinta ekologiškais eteriniais aliejais
Skalbiklių ir valiklių kvapai išgaunami iš natūralių eterinių aliejų, nenaudojami jokie sintetiniai kvapai.
Be etoksilinto ir dažiklių
Folia linija atitinka tarptautinį standartą „Stop Animal Testing“.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija

 

 

 

 

 

 

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink