• Folia UNIVERSALUS PURŠKIAMAS VALIKLIS su aktyviuoju deguonimi bei mėtų ir eukaliptų eteriniais aliejais, 500 ml

Prekės kodas: 549244

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Italija

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

€3.99

Folia universalus valiklis skirtas vonios, dušo kabinų, WC, plytelių paviršių, santechnikos, čiaupų, virtuvės technikos ir stalviršių, nerūdijančio plieno ir chromo dangoms ir kitokių paviršių valymui (netinka marmumo ir akmens dangoms). Sudėtis praturtinta mėtų ir eukalipto ekologiškų eterinių aliejų, išgautų ekologiškuose ūkiuose.

 

Naudojimas:
Grynas naudojimas: Purškite arba užpilkite tiesiai ant paviršiaus kurį norite nuvalyti, akimirksnį leiskite suveikti valomosioms savybėms, patrinkite drėgna šluoste ir nuskalaukite.

Praskiestas naudojimas: Įpilkite ~ 40 ml valiklio į 5 litrus vandens. Po plovimo nebūtina skalauti. Nenaudokite ant marmuro ar kitų akmenų dangos.


Produktas patvirtintas ir atitinka ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:
- Sukurta naudojant medžiagas, nekenksmingas aplinkai ar žmogui;
- Nėra toksiška vandens organizmams;
- Lengvai biologiškai suskyla (aerobinis ir anaerobinis biologinis skaidumas), todėl neteršia aplinkos.
Parametrai apskaičiuoti pagal ribinio skiedimo tūriui metodą (Critical Dilution Volume method CDVTOX) atsižvelgiant ir pritaikant Ecolabel kriterijus ir netgi griežtesnes ribas.
Efektyvumas
Produktų efektyvumas išbandytas nepriklausomoje labarotorijoje atliekant palyginimus su analogiškais rinkoje esančiais produktais. Bandymai parodė tokį patį, o daugumoje atvejų ir didesnį efektyvumą nei analogiškų produktų
Nedirginanti produkcija
Visa produkcija, turinti kontaktą su oda, patikrinta nepriklausomoje laboratorijoje prižiūrint Padua universiteto dermatologijos klinikos (Dermatological Clinic of University of Padua). Produkcija yra neerzinanti odos.
„Mažiau kilometrų“
Siekiant sumažinti transporto daromą poveikį aplinkai ir išmetamųjų dujų kiekį, dauguma naudojamų ingredientų yra iš vietinių ekologiškų ūkių (pavyzdžiui ekologiškas alyvuogių aliejus tiekiamas iš Apulijos regiono (Italija), ekologiškas rapsų ir eteriniai aliejai išgaunami kituose Italijos regionuose).
Praturtinta ekologiškais eteriniais aliejais
Skalbiklių ir valiklių kvapai išgaunami iš natūralių eterinių aliejų, nenaudojami jokie sintetiniai kvapai.
Be etoksilinto ir dažiklių
Folia linija atitinka tarptautinį standartą „Stop Animal Testing“.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija.


 


 

 

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink