• Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS vaikiškiems drabužiams, 1000 ml

Prekės kodas: 591718

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

€7.99

Tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų. Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų alyvuogių ir rapsų aliejų. Skalbiklis išlaiko savo vientisumą dėka augalinės kilmės medžiagų, kurios paprastai naudojamos tik kosmetikoje – tai fenitilo alkoholis, iš rožių išgaunama molekulė ir minkštiklis išgautas iš glicerino. Skalbiklyje nėra alergenų, atitinka nikelio, chromo, kobalto kiekio testus.


Produktas patvirtintas ICEA Eco Bio Cleaners.  Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtinta nepriklausomos laboratorijos. Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Išbandyta ant jautrios odos.


Naudojimas: Skalbiant rankomis: į indą su šaltu ar drungnu vandeniu (max. 40°C sintetiniams gaminiams, ir max 30°C vilnai) pilkite rekomenduojamą kiekį skalbiklio ir palikite mirkti ~ 15 minučių. Po to skalbinius perplaukite vandeniu. Skalbiant skalbimo mašina: rekomenduojamą skalbiklio kiekį  pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Jei ant audinio yra sunkiai pašalinamų dėmių: išbandykite, ar skalbiklis nepažeidžia spalvos ir audinio - mažiausiai matomame kampe suvilgykite drėgną audinį skalbikliu, ir jei pažeidimo ar pokyčio nesimato – užpilkite keletą lašų tiesiai ant sušlapintos dėmės ir atsargiai patrinkite. Tęskite plovimą rankomis arba skalbimo mašina. Rekomenduojame vadovautis pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Skalbiklio dangtelis ~ 70 ml.
Rekomenduojama norma 2-3 kg skalbinių:
Vandens kietumas                      Mažai nešvarūs     Vidut. nešvarūs      Labai nešvarūs
Minkštas/Vid. minkštas/Kietas    30ml/35ml/40ml       40ml/45ml/60ml       50 m/60ml/70ml
Rankomis (5 L vandens)                       20ml                        30 ml                       40 ml
 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink