• SKYSTAS MUILAS Ekos, 500 ml

Prekės kodas: 591043

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l.

Švelnus skystas muilas rankoms ir veidui. Sudėtis praturtinta ekologišku dilgėlių ekstraktu, gerai žinomu dėl savo antibakterinių savybių, kurios padeda užtikrinti maksimalią odos švarą. Švelnių medžiagų dėka produktas tinkamas naudoti kasdien. 

Sertifikuota ICEA “Eco Bio Cosmesi”. Produktas dermatologiškai patikrintas ant jautrios odos. Be Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES). Be PEG (naftos produktai).  Be fenoksietanolio.  Be šarminių muilų. Be parabenų. Be dažiklių.  Atitinka fiziologinį ph. Su ekstraktais iš ekologinių ūkių. Nebandyta su gyvūnais.


Naudojimas:  nedideliu kiekiu prausiklio išmuiluokite vietas kurias norite prausti ar visą kūną, po to nuplaukite vandeniu. Muilas yra gana skalsus.
 

€3.99

Švelnus skystas muilas rankoms ir veidui. Sudėtis praturtinta ekologišku dilgėlių ekstraktu, gerai žinomu dėl savo antibalterinių savybių, kurios padeda užtikrinti maksimalią odos higieną. Švelnios paviršinio aktyvumo medžiagos prisideda prie produkto tinkamumo naudoti kasdien.

 

- Sertifikuota ICEA “Eco Bio Cosmetics”

- Produktas dermatologiškai patikrintas

- Be Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES)

- Be EDTA

- Be formaldehido

- Su ekstraktais iš ekologinių ūkių

- Be dažiklių

- Atitinka fiziologinį ph

- Nebandyta su gyvūnais

 

Naudojimas:

Nedideliu kiekiu prausiklio išmuiluokite vietas kurias norite prausti ar visą kūną. Išmuiluotas vietas nuplaukite vandeniu. Muilas yra gana skalsus.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink